Tvorba www stránek

tvorba e-shop

Internetový obchod, e-shop

Internetový obchod (e-shop) je naše parketa. Během let jsme vyvinuli propracovaný systém architektury e-shopu, který umožňuje bezproblémové nákupy uživatelům i absolutní monitoring událostí majiteli.

Internetový obchod je tvořen s ohledem na důvěryhodnost u zákazníků a velkou úroveň bezpečnosti proti případným útokům.

E-shop je možné nechat certifikovat u certifikačních orgánů.

Platby platebními kartami jsou pro nás samozřejmostí. K zavedení platebního systému je možné využít služeb např. České spořitelny a dalších, jejichž platební bránu zavádíme do internetového obchodu.

K internetovému obchodu nabízíme zvláštní redakční systém vyvinutý přímo pro e-shop. Ten nabízí kompletní správu e-obchodu včetně vkládání a editace zboží, příjmu objednávek, hromadného rozesílání emailů uživatelům, správu registrovaných uživatelů atd. Více viz redakční systém pro e-shop.


Příklad realizovaných internetových obchodů:

e-shop happydivers e-shop úpavan e-shop dir-shop

Wellenshops - retail online02/11/2009 Wellenshops - retail online
Reklamní agentura Wellen představuje produkt Wellenshops - retail online, planogramy, zefektivnění...


Nabudku.cz27/10/2009 Nabudku.cz
Prezentace outdoorové reklamy na telefonních budkách reklamní agentury JuturnMedia, a.s.“... Celosvětové průzkumy uvádějí, že až 99% uživatelů se spokojí s výsledky na první, maximálně druhé stránce ve vyhledavači...“ Bc. Miroslav Komárek“...První dojem je důležitý. Graficky příjemné a přehledné www stránky jsou prvním znamením vstřícného přístupu společnosti k potenciálním zákazníkům...” Bc. Jan VostrýCopyright © 2008-2014 Tvorba www

tvorba www stránek