Tvorba www stránek


Úpavan Trutnov, spol. s r. o.Klient: Úpavan Trutnov, spol. s r. o.

Typ: e-shop
Technologie: HTML, CSS, PHP, MySQL, Java Script, Flash
Realizováno: 29.01.2007
Popis zakázky:
Společnost Úpavan Trutnov, s. r. o. si nás vybrala jako dodavatele řešení internetového obchodu a firemních stránek. Po nasazení e-shopu do provozu se prodej zvýšil o desítky procent.

Redakční systém umožňuje plnit e-shop novým zbožím, upravovat stávající zboží, vkládat fotografie (které se automaticky upravují do vhodné velikosti a formátu), nastavovat různé ceny pro zásilkový obchod a pro velkoodběratele, zakládat slevy a spousty dalších funkcí.

Uživatelé tohoto internetového obchodu oceňují zejména možnost on-line sledovat stav vyřizování svojí objednávky, kdy jsou informování pomocí e-mailu či uživatelského rozhraní o jakékoliv změně stavu objednávky až po samotné odeslání.
Vyjádření klienta:
Jsme opravdu spokojeni se zpracováním (podobou) firemního webu, systémem zadávání výrobků v rámci nabídky i objednávání na e-shopu, který, jak jste již uvedli, přinesl značné zvýšení prodejů v této kategorii obchodu a v neposlední řadě velice oceňujeme promptní řešení našich koncepčních i operativních požadavků na obsah www stránek a jeho fungování i Vaši kreativitu a vstřícnost při jejich řešení.

Jednatelka společnosti
Táňa Segeťová
Úpavan Trutnov, spol. s r. o.
Úpavan Trutnov, spol. s r. o.
Úpavan Trutnov, spol. s r. o.
Úpavan Trutnov, spol. s r. o.

Wellenshops - retail online02/11/2009 Wellenshops - retail online
Reklamní agentura Wellen představuje produkt Wellenshops - retail online, planogramy, zefektivnění...


Nabudku.cz27/10/2009 Nabudku.cz
Prezentace outdoorové reklamy na telefonních budkách reklamní agentury JuturnMedia, a.s.“... Celosvětové průzkumy uvádějí, že až 99% uživatelů se spokojí s výsledky na první, maximálně druhé stránce ve vyhledavači...“ Bc. Miroslav Komárek“...První dojem je důležitý. Graficky příjemné a přehledné www stránky jsou prvním znamením vstřícného přístupu společnosti k potenciálním zákazníkům...” Bc. Jan VostrýCopyright © 2008-2014 Tvorba www

tvorba www stránek