Tvorba www stránek


Happy DiversKlient: Happy Divers

Typ: e-shop
Technologie: PHP, MySQL, Flash
Realizováno: 23.01.2008
Popis zakázky:
Web Happy Divers se skládá z firemního webu a e-shopu. Přitom firemní web je zřejmě ještě komplexnější než e-obchod. Uživatelé zde mohou objednávat potápěčské cesty, kurzy, objednat si v on-line půjčovně vybavení atd. Celá struktura stránek se dá spravovat pomocí redakčního systému včetně vytváření nových stránek, tvoření nových položek menu, vkládání textů, aktualit, obrázků, tabulek, souborů, fotogalerií atd.

E-obchod umožňuje platby platebními kartami i on-line platbu v systému e-banky. Pro správu nákupních kategorií, zboží, uživatelů i objednávek slouží opět náš redakční systém.
Vyjádření klienta:
Zadání tvorby našich stránek bylo velice komplexní a podrobné. Podmínkou byla jednak atraktivní prezentace, ale také funkčnost s přínosem zjednodušení administrativní práce ve firmě. Počáteční fáze zadávání byla poněkud delší než se předpokládalo, nicméně bylo důležité si přesně vysvětlit naše představy a skloubit je s možnostmi systému. Tvorba www zvládla svůj úkol výborně a nyní máme perfektně optimalizované stránky s vysokou užitnou hodnotou jak pro nás, tak i pro naše klienty. Určitě se na vás obrátíme s dalšími projekty i v budoucnosti.

Martin Vrtiška
Spolumajitel společnosti
Happy Divers
Happy Divers
Happy Divers
Happy Divers

Wellenshops - retail online02/11/2009 Wellenshops - retail online
Reklamní agentura Wellen představuje produkt Wellenshops - retail online, planogramy, zefektivnění...


Nabudku.cz27/10/2009 Nabudku.cz
Prezentace outdoorové reklamy na telefonních budkách reklamní agentury JuturnMedia, a.s.“... Celosvětové průzkumy uvádějí, že až 99% uživatelů se spokojí s výsledky na první, maximálně druhé stránce ve vyhledavači...“ Bc. Miroslav Komárek“...První dojem je důležitý. Graficky příjemné a přehledné www stránky jsou prvním znamením vstřícného přístupu společnosti k potenciálním zákazníkům...” Bc. Jan VostrýCopyright © 2008-2014 Tvorba www

tvorba www stránek