Tvorba www stránek


BOS. org s. r. o.Klient: BOS. org s. r. o.

Typ: firemní www stránky
Technologie: HTML, CSS, PHP, MySQL, Java Script
Realizováno: 13.12.2005
Popis zakázky:
Tento klient patří mezi náročnější. I přesto se nám podařilo uspokojit veškeré potřeby a zhotovit obsáhlý web zaměřený na kongresy a konference. Součástí je on-line systém registrací na vybrané akce. Sledování přihlášek, ale i vkládání veškerých textů je možné pomocí redakčního systému.
Vyjádření klienta:
Vaši společnost jsme si vybrali na základě referencí k realizaci tvorby nových webových stránek. Jsme velmi spokojeni s výsledkem Vaší práce, rychlostí servisu a smluvními podmínkami které poskytujete. Námi požadované úpravy jsou obratem provedeny a osobně mohu konstatovat, že se s tak perfektním servisem od dodavatele příliš často nesetkáváme.

Po uvedení našich nových stránek do provozu se návštěvnost a zasílání objednávek z našich stránek zvýšily o 500%.

Děkujeme Vám a těšíme se na další spolupráci.

Jeanette Lacinová
jednatelka společnosti
BOS. org s. r. o.
BOS. org s. r. o.
BOS. org s. r. o.
BOS. org s. r. o.

Wellenshops - retail online02/11/2009 Wellenshops - retail online
Reklamní agentura Wellen představuje produkt Wellenshops - retail online, planogramy, zefektivnění...


Nabudku.cz27/10/2009 Nabudku.cz
Prezentace outdoorové reklamy na telefonních budkách reklamní agentury JuturnMedia, a.s.“... Celosvětové průzkumy uvádějí, že až 99% uživatelů se spokojí s výsledky na první, maximálně druhé stránce ve vyhledavači...“ Bc. Miroslav Komárek“...První dojem je důležitý. Graficky příjemné a přehledné www stránky jsou prvním znamením vstřícného přístupu společnosti k potenciálním zákazníkům...” Bc. Jan VostrýCopyright © 2008-2014 Tvorba www

tvorba www stránek